Přírodní kosmetika očima Andrey Růžičkové

Vždy působíte velmi spokojeně, vyrovnaně a je z vás cítit harmonie a vnitřní klid. Jak vás na cestě životem ovlivnilo mateřství a rodičovství? Pomohli k tomu pozitivnímu, co z vás vyzařuje?

I já jsem jenom člověk a často se dostávám do střetu se svou vlastní náladovostí, přílišným „chtěním“, vynucováním. Samozřejmě, že své temné stránky nedávám úplně na obdiv. Všichni máme nějakou cestu a každý z nás, pokud si uvědomuje sám sebe a chce být lepším člověkem, na sobě pracuje. A to je můj cíl, být dobrým člověkem. Asi největším zlomem bylo uvědomění si svého vlastního ega, které nás často ovlivňuje a získává nad námi moc, pokud se jím necháme vést. Jeho vedení ale nedělá člověka skutečně šťastným, možná jen na oko.

Bod zlomu bylo pro mě určitě mateřství, přímý střet se sebou samou. Dítě vychází z vás, je částečně vaším zrcadlem. Jeho stav bytí, kdy už najednou nejste jen vy a vaše potřeby. Zároveň není dobré ani sám sebe ztratit. A co se týká pozitivity, je jen na nás, jak se budeme na svět dívat. Já jsem si zvolila cestu pozitivního pohledu, ale ne falešného, protože si připouštím realitu a chvilkami dokonce propadnu negativismu. A to už si pak zapínám aromalampu, nebo si udělám voňavou koupel a rázem je všechno špatné pryč.

Aby žena dokázala být skutečně šťastná, musí být vyrovnaná a spokojená sama se sebou. Jak vnímáte vnitřní a vnější ženskou krásu? Do jaké míry je pro vás důležitá přirozenost?

Přijetí sebe samých je nesmírně důležité. A vlastně vůbec nejde o přímou úměru toho, jak žena z vnějšku vypadá. Často na první pohled krásné ženy trpí nedostatek sebevědomí nebo přílišnou sebekontrolou. Možná právě proto, že od začátku je lidé hodnotí právě kvůli zevnějšku. Propojení těla a ducha je důležité, a to ve zdravé míře. Je potřeba mít se ráda, ale zároveň je dobré nepřekročit míru sebelásky. Může velmi snadno dojít k tomu, že propadneme mamonu vnější krásy. O přirozenou krásu každého z nás, protože pojem krásy je relativní, je dobré se starat stejně jako svou duši. Pohladit ji, dopřát jí odpočinek, radost a péči. Každá žena má své zažité rituály krásy.

Bez čeho se v koupelně nebo kosmetické tašce neobejdete?

Vana. Bez ní by to bylo ono. Představuje pro mě dokonalý relax. Koupelový olej, mimochodem právě Radost s meduňkou od Nobilis Tilia, je můj nejoblíbenější společník, a k tomu také voňavý aroma olejíček, přítmí a ticho, či relaxační hudba. To je moje vášeň.

Co nejraději děláte, aby si oddychla, aby odpadly všechny starosti tížící vaše srdce a mysl? Jak nejraději relaxujete?

Nejraději relaxuji tak, že nic nedělám. Jen letím v tichu s našimi kočkami, které se v té chvíli vždy přitulí a předou. A potom jako největší relax vnímám, když uspím dítě a v tichu poslouchám jeho dech.

Říká se, že rodina je přístav. Které chvíle s rodinou si nejvíce užíváte, potěší vaše srdce a vryjí se hluboko do paměti?

Nedá se to specifikovat. Každý, i ten úplně nejvíce obyčejný a všední den přináší okamžiky, které jsou nesmírně silně a láskyplné. Například v poslední době je nejvíce krásně, když jsem ve vaně a ohřívám si po celém dny unavené tělo. S manželem si užíváme večer, když děti usnou :-)

Herečka Andrea Růžičková a syn Jáchym - přírodní kosmetika Nobilis Tilia

Děti milují vůně. Jak je to u vás? Používáte aromaterapeutickou kosmetiku i pro péči o vaše syny?

Ráda pro kluky používám Dětský krém Olinka. Jeho konzistence a vůně je skvělá. Chrání nejen zadečky pod plenkou, ale i v zimě jejich tvářičky a mé ruce. Mám ho stále při sobě, v kabelce, v batohu i v tašce u kočárku. Je to skutečně univerzální krém na vše. A ta dětská uklidňující vůně. Tu prostě zbožňuji!

Jsou produkty, které jste oblíbila už v těhotenství a bez kterých by se už vaše koupelnové rituály s dětmi neobešly?

Již zmiňovaný Koupelový olej Radost, pak je to Květová voda BIO Růžesypané bylinkové čaje. Dále je to určitě levandulová Biofáze (tu až od druhého trimestru) a Hydrofilní olej Levandulový pro odlíčení. Levandule mě provází životem již mnoho let :-)

Zákaznický servis

(+420) 412 383 421

Pondělí–pátek 8.00–17.00

nobilis@nobilis.cz


Povinná publicita dotačních projektů Nemovitosti Nobilis Tilia, OP PIK, Nemovitosti Nobilis Tilia, TECHNOLOGIE Nobilis Tilia, Odborné posouzení abrazivity zubní pasty a Stanovení penetrace aktivních látek naleznete ZDE.

© 2003–2024 Nobilis Tilia s.r.o.
Laboratoře přírodní kosmetiky, Vlčí Hora 147 407 46 Krásná Lípa | IČ: 25497006 | DIČ: CZ25497006
Nobilis Tilia je zapsaná v Obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 21050.
Vývoj v inspirum, internetový obchod inspishop.